DOŁĄCZ DO NAS

STUDENT
WIĘCEJ
ANKIETER
WIĘCEJ
SPECJALISTA
WIĘCEJ
WSPÓŁPRACA
WIĘCEJ

NASZE HISTORIE


Jarosław Szczepański
Jarosław Szczepański
Główny Specjalista ds. Prób

Jestem Absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Informatyka i Ekonometria, specjalność Statystyka Ubezpieczeniowa.

W tym roku obchodzę w PBS swoją 18-stkę, co oznacza, że moja praca tutaj rozpoczęła się w 2001r. Działów, w których pracowałem w tym czasie było kilka: Dział Prób, Dział Prób i Analiz, Dział Prób i Przetwarzania Danych i mógłbym jeszcze wymieniać, ale chyba najważniejsze jest to, że w ramach projektów badawczych odpowiadam za konstrukcję prób, analizę i przetwarzanie danych numerycznych, budowę operatów, wyszukiwanie danych, analizę danych geograficznych oraz tworzenie i programowanie narzędzi analitycznych.

Bardzo cenię sobie w pracy swobodę działania, ciekawe projekty, lubię wyzwania.

 

Olga Orzechowska
Olga Orzechowska
Kierownik Zespołu Badań CATI i CAWI

Swoją przygodę zarówno z PBS, jak i badaniami rozpoczęłam w 2012 roku będąc na trzecim roku socjologii.

Początkowo rozwijałam swoje kompetencje koordynując, nadzorując i kontrolując pracę ankieterów studia CATI. Następnie trafiłam do działu badawczego, w którym pełniłam funkcję kierownika projektów mystery client. Od 2016 roku jestem kierownikiem zespołu CATI/CAWI. Zarządzam zespołem skrypterów i koordynatorów CATI/CAWI oraz odpowiadam za ciągły rozwój siatki ankieterskiej oraz usług i technologii w dziale. W ciągu ostatnich dwóch lat wdrożyłam autorskie oprogramowanie do realizacji badań CAWI – od podstaw zaprojektowałam aplikację online, pozwalającą nie tylko na efektywną realizację badań CAWI na trudnych grupach respondentów, ale też zapewniającą uzyskiwanie wysokiej jakości danych.

 

 

Jagoda Datha
Jagoda Datha
Kierownik Zespołu Badawczego

Na ofertę pracy w agencji badawczej natknęłam się przed obroną pracy magisterskiej z matematyki w 2003 roku. Poszukiwano osoby z umiejętnościami matematycznymi. Szczerze nie miałam wtedy pojęcia czym się taka agencja zajmuje, ale pomyślałam, dlaczego by nie aplikować?  Rozmowa wypadła dobrze, dostałam zaproszenie do współpracy i tak trwa ona już prawie 16 lat. Po kilku miesiącach wprowadzania w świat badacza zaczęłam zaznajamiać się ze skomplikowanymi procedurami analitycznymi. Zaawansowana statystyka nadal leży w centrum moich zainteresowań i chętnie wykorzystuję ją w codziennej pracy.

 

 

 

JAK PRZEBIEGA REKRUTACJA

1

ZGŁOŚ SIĘ

Zobacz, kogo poszukujemy do zespołu i wyślij nam swoją aplikację.

2

SPOTKAJMY SIĘ

Przygotuj się na rozmowę i ewentualne zadania rekrutacyjne.

3

ZACZYNAMY!

Witamy w zespole! Przygotuj się na udział w wielu ciekawych projektach.