poznaj.to

Panel badawczy poznaj.to został udostępniony Internautom w maju 2018r. i należy do Agencji Badawczej PBS działającej na polskim rynku od ponad 30 lat.

Stały rozwój infrastruktury oraz rozbudowa bazy Panelistów pozwala nam realizować projekty na reprezentatywnych oraz celowych próbach Internautów w Polsce.

Każdego dnia dbamy o najwyższą jakość. Weryfikujemy naszych Panelistów już na etapie rejestracji, a później w trakcie realizacji badań i po nich.

Autorska platforma do realizacji badań online zaprojektowana została zgodnie z bieżącymi trendami w badaniach oraz odpowiada wymogom ochrony danych osobowych respondentów (RODO).

Więcej informacji na temat poznaj.to znajdziesz poniżej. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami.

O nas

Ponad 160 000 zarejestrowanych osób z całej Polski

Dlaczego warto realizować badania na panelu internetowym

Nasycenie internetem w Polsce

Nasycenie internetem w Polsce

Obecnie w Polsce blisko 90% osób korzysta z internetu, a w grupie do 55 roku życia liczba ta sięga niemal 100%. Odsetek internautów rok do roku znacząco rośnie wśród osób starszych. W związku z tym badania realizowane przez internet pozwalają nam dotrzeć niemal do całego społeczeństwa.

Różne grupy badanych

Różne grupy badanych

Rodzice, pracownicy, klienci wybranej marki, studenci, kierowcy, osoby posiadające wybrane ubezpieczenie, ubankowieni, jedzący w restauracjach, spędzający urlop poza Polską, biegacze, gracze… możliwości jest zdecydowanie więcej. Daj nam znać kogo Ty chcesz spytać o zdanie.

Cena badania

Cena badania

Brak udziału ankietera korzystnie wpływa na cenę badań realizowanych przez internet. Wypracowane przez nas rozwiązania i systemy z których korzystamy oraz sam panel pozwalają nam proponować konkurencyjne ceny.

Czas realizacji badania

Czas realizacji badania

Wyniki badania nawet po 24 godzinach. Wiele zależy od czasu pojedynczego wywiadu i poziomu skomplikowania badania, jednak harmonogram powinien być krótszy niż w przypadku badań telefonicznych czy bezpośrednich.

Materiały w ankiecie

Materiały w ankiecie

Badanie realizowane przez internet daje nam pełną dowolność w zamieszczanych w nim materiałach. Mogą to być wszelkiego rodzaju grafiki, zdjęcia, animacje czy filmy. Wykorzystujemy również heatmapy z możliwością zaznaczenia wybranych przez respondenta obszarów.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Wszystkie wymienione korzyści nie miałyby sensu gdyby nie odpowiednia dbałość o jakość. Wysokiej jakości baza panelistów jest dla nas podstawą, na której budujemy kolejne projekty badawcze dostarczając wyniki najwyższej jakości.

oferta

poznaj.to w 24h

Potrzebujesz pilnie odpowiedzi na kilka pytań? Na naszym panelu internetowym poznaj.to zrealizujemy dla Ciebie ekspresowe badanie. Standardowa wielkość próby, wysoka jakość, wyniki w 24 godziny. Chcesz poznać szczegóły?

Materiały

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszym panelu internetowym poznaj.to? Skontaktuj się z nami przez formularz na stronie Kontakt, aby otrzymać nasz aktualny Panel Book, w którym znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące sposobu rekrutacji panelistów, struktury panelu, sposobu jego funkcjonowania i działań jakie podejmujemy każdego dnia, aby dostarczać dane najwyższej jakości.