PBS jedyną agencją badawczą ze wszystkimi certyfikatami PKJPA!

Miło nam poinformować, że Zarząd Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku (OFBOR), największej i najważniejszej organizacji branżowej w Polsce, zatwierdził wyniki prowadzonych w ubiegłym roku audytów i przyznał naszej agencji certyfikaty PKJPA na rok 2020 we wszystkich 8 certyfikowanych technikach badawczych. Co więcej, jest to już kolejny rok kiedy jako jedyni w Polsce otrzymujemy certyfikat we wszystkich dziedzinach!

PKJPA (www.pkjpa.pl) prowadzony przez Organizację Firm Badania Rynku i Opinii ustala minimalne normy jakości pracy w zakresie organizacji Działu Realizacji oraz sieci terenowej, rekrutacji ankieterów i koordynatorów, ich szkolenia, nadzoru i koordynacji ich pracy, a także kontroli poprawności wykonanej przez nich pracy.

W ramach Programu odbywa się coroczny, niezależny audyt procedur obejmujący: szkolenia ankieterów, rekruterów i audytorów; kontrolę jakości pracy terenowej; dokumentację projektów badawczych.

Firmom, które pomyślnie przejdą audyt PKJPA, przyznaje się na okres jednego roku certyfikaty Programu.

Certyfikaty otrzymały zarówno PBS, jak i nasza spółka fieldworkowa BR Sp. z o.o. (www.bestresponse.pl).

Jest to dla nas i naszych Klientów potwierdzenie stosowania najwyższych standardów przy realizacji prowadzonych przez PBS projektów badawczych.