Panel warszawo.poznaj.to

Wczesną wiosną rozpoczynamy realizację nowego projektu badawczego, który ma pokazać nam Warszawę z perspektywy przeciętnego mieszkańca. Biorąc pod uwagę zróżnicowanie populacji warszawiaków poszukiwaliśmy sposobu, jak dotrzeć do każdego z nich. Życie w Stolicy ma swoje tempo, nie każdy ma czas, żeby spotkać się twarzą w twarz z naszymi ankieterami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych Respondentów przygotowaliśmy dla nich nową platformę w formie panelu internetowego: warszawo.poznaj.to.

Czerpiąc z doświadczeń zdobytych przez ostatnie lata w tworzeniu społeczności online za pośrednictwem naszego panelu badawczego poznaj.to, przygotowaliśmy serwis lokalny, skoncentrowany na lokalnej społeczności i jej potrzebach.

Jako agencja badawcza wiemy, jak ważne są opinie naszych respondentów. Wiemy też, jak cenny jest ich czas i zaangażowanie w projekcie badawczym. Mając na uwadze lokalny zasięg przedsięwzięcia, idąc tropem marketingu społecznie zaangażowanego, chcieliśmy w ramach podziękowania za udział w badaniach zrobić coś dobrego dla Warszawy. Każda ankieta zrealizowana w ramach panelu warszawo.poznaj.to stanowi wsparcie jednej z warszawskich organizacji pożytku publicznego. Decyzja o skali wsparcia jest w rękach warszawiaków, którzy w czasie badania wskażą konkretną inicjatywę.

Do współpracy zaprosiliśmy już warszawskie organizacje pożytku publicznego, których listę znajdziecie na https://warszawo.poznaj.to.