30 pakietów promocyjnych na 30 lat PBS!

Z radością ogłaszamy, że od października świętujemy nasze urodziny. Dzięki naszym Klientom działamy już 30 lat, będąc obecnie jedną z wiodących agencji badawczych w Polsce.

Każde urodziny trzeba uczcić, a my postanowiliśmy zrobić z tej okazji prezent naszym Klientom i w listopadzie przygotowaliśmy 30 pakietów promocyjnych!

Zasady są proste. Liczy się kolejność zgłoszeń, a pierwsze zamówione w ramach promocji badanie zrealizujemy z rabatem 30%. Na drugie rabat wyniesie 29%, na trzecie udzielimy upustu 28% itd. itd. aż wyczerpiemy nasze zapasy magazynowe rabatów na ostatnim trzydziestym jednoprocentowym.

Czy są jakieś dodatkowe warunki? Tylko jeden. Oferta promocyjna dotyczy tylko projektów badawczych, które zostaną zamówione do 30.11.2020 r., a uruchomione i zakończone w pierwszej połowie 2021 roku.

Jak skorzystać z naszej promocyjnej oferty? Ustal szczegóły projektu z zespołem PBS, a następnie wyślij zamówienie na badanie na specjalny adres: 30lat@pbs.pl. I nie zapomnij o życzeniach urodzinowych! 😉