DOŁĄCZ DO NAS

STUDENT
WIĘCEJ
ANKIETER
WIĘCEJ
SPECJALISTA
WIĘCEJ
WSPÓŁPRACA
WIĘCEJ

NASZE HISTORIE


Jarosław Szczepański
Jarosław Szczepański
Główny Specjalista ds. Prób

Jestem Absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Informatyka i Ekonometria, specjalność Statystyka Ubezpieczeniowa.

W tym roku obchodzę w PBS swoją 18-stkę, co oznacza, że moja praca tutaj rozpoczęła się w 2001r. Działów, w których pracowałem w tym czasie było kilka: Dział Prób, Dział Prób i Analiz, Dział Prób i Przetwarzania Danych i mógłbym jeszcze wymieniać, ale chyba najważniejsze jest to, że w ramach projektów badawczych odpowiadam za konstrukcję prób, analizę i przetwarzanie danych numerycznych, budowę operatów, wyszukiwanie danych, analizę danych geograficznych oraz tworzenie i programowanie narzędzi analitycznych.

Bardzo cenię sobie w pracy swobodę działania, ciekawe projekty, lubię wyzwania.

 

Olga Orzechowska
Olga Orzechowska
Kierownik Zespołu Badań CATI i CAWI

Swoją przygodę zarówno z PBS, jak i badaniami rozpoczęłam w 2012 roku będąc na trzecim roku socjologii.

Początkowo rozwijałam swoje kompetencje koordynując, nadzorując i kontrolując pracę ankieterów studia CATI. Następnie trafiłam do działu badawczego, w którym pełniłam funkcję kierownika projektów mystery client. Od 2016 roku jestem kierownikiem zespołu CATI/CAWI. Zarządzam zespołem skrypterów i koordynatorów CATI/CAWI oraz odpowiadam za ciągły rozwój siatki ankieterskiej oraz usług i technologii w dziale. W ciągu ostatnich dwóch lat wdrożyłam autorskie oprogramowanie do realizacji badań CAWI – od podstaw zaprojektowałam aplikację online, pozwalającą nie tylko na efektywną realizację badań CAWI na trudnych grupach respondentów, ale też zapewniającą uzyskiwanie wysokiej jakości danych.

 

 

Jakub Kamiński
Jakub Kamiński
Badacz

W PBS zaczynałem jako stażysta w zespole badań marketingowych w kwietniu 2017 roku.
Od razu szkoliłem się w obszarach praktycznych potrzebnych do pracy jako badacz i czułem, że jestem częścią zespołu. Po roku pracy zostałem badaczem, który samodzielnie realizuje projekty w branży: ubezpieczeniowej, bankowości, telekomunikacji, FMCG oraz sportowej.

Obecnie sam chętnie dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami ze stażystami, którzy do nas przychodzą. W PBS staramy się jak najlepiej przygotować naszych stażystów do życia badawczego.

Najbardziej tutaj podoba mi się atmosfera i otwartość ludzi. Pracujemy razem, myślimy razem, inspirujemy się nawzajem. Cała firma działa jako zespół i to jest niesamowite. Poza tym pracujemy
w pięknym dworku, w Sopocie, z pięknym ogrodem i mamy blisko na plażę!
 

Jagoda Datha
Jagoda Datha
Kierownik Zespołu Badawczego

Na ofertę pracy w agencji badawczej natknęłam się przed obroną pracy magisterskiej z matematyki w 2003 roku. Poszukiwano osoby z umiejętnościami matematycznymi. Szczerze nie miałam wtedy pojęcia czym się taka agencja zajmuje, ale pomyślałam, dlaczego by nie aplikować?  Rozmowa wypadła dobrze, dostałam zaproszenie do współpracy i tak trwa ona już prawie 16 lat. Po kilku miesiącach wprowadzania w świat badacza zaczęłam zaznajamiać się ze skomplikowanymi procedurami analitycznymi. Zaawansowana statystyka nadal leży w centrum moich zainteresowań i chętnie wykorzystuję ją w codziennej pracy.

 

 

 

JAK PRZEBIEGA REKRUTACJA

1

ZGŁOŚ SIĘ

Zobacz, kogo poszukujemy do zespołu i wyślij nam swoją aplikację.

2

SPOTKAJMY SIĘ

Przygotuj się na rozmowę i ewentualne zadania rekrutacyjne.

3

ZACZYNAMY!

Witamy w zespole! Przygotuj się na udział w wielu ciekawych projektach.